Kategorie
Uncategorized

Lokalne SEO

Twoja mała lub średnia firma może nie być w stanie konkurować z większymi markami na poziomie krajowym, ale możesz zdominować swój rynek lokalny, korzystając z lokalnej optymalizacji wyszukiwania. Pozwól Bitec pokazać Ci, jak to zrobić.

Z bloga: Czynniki wpływające negatywnie na pozycjonowanie w Google Maps

Jeśli szukasz firm od Pozycjonowania w Katowicach, nie chcesz, aby wyniki wyszukiwania zawierały listę kilku firm ze śląska. Właśnie tam wkracza Google. Algorytm wyszukiwania Google może wykryć, kiedy wyszukiwane hasła i informacje są lokalne dla użytkownika. Ponieważ Google faworyzuje wyniki lokalne, ważne jest, aby umieścić lokalne pozycjonowanie na swojej stronie, aby była widoczna dla odbiorców.

Wyszukiwanie mobilne

W dzisiejszym świecie w wyszukiwaniu dominują smartfony. Wyszukiwanie mobilne pozwala znajdować firmy w pobliżu, uzyskiwać wskazówki, a nawet dzwonić do nich bez konieczności odwiedzania ich witryny. A ponieważ wyszukiwanie mobilne generuje zwykle wyniki lokalne, optymalizacja Google + jest ważniejsza niż kiedykolwiek. Pozwól naszemu doświadczonemu zespołowi SocialSEO pomóc Ci przejąć kontrolę nad lokalnymi wynikami wyszukiwania na Twoim rynku.

Google + i Mapy

Lokalne firmy mogą jeszcze bardziej zwiększyć swoje rankingi i widoczność, korzystając z Google +, który stał się kluczowym elementem lokalnego SEO. Możemy sprawić, że Twoja firma zostanie wymieniona tam, gdzie występuje największy ruch, abyś mógł zyskać na pozyskaniu większej liczby klientów.

Słowa kluczowe specyficzne geograficznie

Jak zapewne już wiesz, Google jest inteligentny i potrafi określić rodzaj poszukiwanych informacji na podstawie sposobu wyszukiwania. Kierując reklamy na słowa kluczowe specyficzne geograficznie, masz tę zaletę, że nie musisz konkurować z większymi firmami o słowa kluczowe wysoce konkurencyjne. Geograficznie określone słowa kluczowe są zwykle wyszukiwane, gdy ludzie są gotowi do działania, co oznacza, że mają znacznie wyższy współczynnik konwersji niż słowa kluczowe o wyższej konkurencji.

Nasz zespół ekspertów w Pozycjonowanie stron Katowice Bitec jest gotowy pomóc Twojej firmie rozwinąć się w pełni. Tworząc i optymalizując informacje o firmach w lokalnych wyszukiwarkach, Twoja firma może stać się liderem na rynku w Twojej branży.

Zobacz niektóre lokalizacje, które obsługujemy .


Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych lokalnych usług marketingu SEO, zadzwoń do nas lub wypełnij nasz formularz, aby uzyskać DARMOWĄ wycenę poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *